Nick podczas gry: 8PoGrom8
Na kogo skarga została złożona: Administrator BlackBadAss
Powód: Dostałem permbana na serwer bez większego powodu.
Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze JIM-PLAY snajperem. Weszła osobowość pt. BlackBadAss. Zabiłem go z łowcy trafieniem w głowę. Widocznie się trochę wkurzył, bo jak mnie zabił (wow, jaki on dobry) to zrobił drwinę. Wtedy ja zrobiłem zemstę na nim, zabijając go żołnierzem. Napisałem buźkę na chacie - ":-)". Po tym już całkowicie pękła żyłka BBA. Zaczął się pruć, że rage'uję, napisał w swoim eldo pro angliku "dont cry little boy (lenny)" (pozdro, brak apostrofa, taki anglik kurde). Napisał to, nie wiedząc nawet jakie odczuwałem wtedy emocje. Trzeba być upośledzonym, by:
1) się wkurzać za ":-)"
2) przytłaczać komuś niewłaściwe emocje. Byłem przez cały czas spokojny, to jemu frustracja przejmowała ciało.
W końcu w którymś momencie napisałem, po tym jak przegrałem "pojedynek" 1v1 przeciwko BBA (bo kapeć wziął apteczkę, inaczej by zdechnął ;x) napisałem do niego:
"bierze od pleców (taki disclaimer - 95% jego fragów na mnie to były od dupy strony kiedy zajmowałem się innymi typami), taki dobry gracz - #poziom admina". Czy coś takiego.
Dostałem później gaga z dopiskiem:

[ADMIN]BlackBadAss : dobra wystarczy :*

Od razu się odezwałem przez mikrofon, by powiedzieć, że nie dziwię się, że ten serwer jest słaby - ma takich rakowych administratorów (moje odczucie).

Dostałem wtedy permmute.
A później bana. Na ten serwer + inne serwery strzelnicy.
Kurde, trzeba być upośledzonym, by dać bana na inne serwery za buźkę, co nie BlackBadAss? :-)

Dowody: Logi z konsoli.

[PERMAMUTE] ADMIN: Permanently Muted 8PoGrom8
[SM] ADMIN: Muted 8PoGrom8.
ArbuzCukrowy Mam Gaga killed kermikos with tf_projectile_pipe.
Żona pana wiesia killed Redziak with ambassador. (crit)
Cannot update control point 0 for effect 'player_sparkles_blue'.
[ADMIN]BlackBadAss : hahah xD
8PoGrom8 killed Żona pana wiesia with tf_projectile_rocket.
Cannot update control point 0 for effect 'player_sparkles_blue'.
[ADMIN]BlackBadAss : rage tutaj nic nie pomoże :P
[...]
Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.strzelnica-konin.com/ for more info.
Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.strzelnica-konin.com/ for more info.

Ehh administracja zbytnio się rządzi.
"On się mi nie podoba, jeb ban".
BBA, żałosne to było.
Popraw się, czy coś.