Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. Początkujący

skarga na dmx | #1

Twój nick podczas gry: TriGun
    Nick admina podczas gry: `Dmx
    Dlaczego składasz skargę: slapuje i co chwile jest free day
    Opis sytuacji: bylem w cs z dmx dmx musial wpisac kill w konsoli a ja gralem z tt gdy nagle dmx przez mikro mowi ej tt pomoge wam i mnie slapowal az nie dolecialem do tt i mnie zabili prosze o zabranie wlagi slapu:
    ADMIN `dMx.: uderzyl |EX-Miusic|TriGun zadajac 0 obrazen
    [Jailshop] Cola nie dla klawiszy/*****ow!!!.

2. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    freeday jest bo nie umiesz otworzyc cel, ja nie mam sil do ciebie .
    slapy dostales za niewykonywanie celow mapy, wogole zero ogaru nie rozkazujesz nic, zazartowalem ze pomoge . Potem dostales bana na 5 min za kampienie w gr, fk . pozdro :]

3. Początkujący
    chyba hory jestes mowilem do tt bylem tam z nimi w stolowce a tu nagle slap potem bylem przed gr (w tym przejsci z respa ct na gr) mapa jail beta 8 a jak ja nie odtworzylem skoro ty tesz byles ct a mnie wywalilo z cs bo neta stracilem zal mi cie

4. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    Cytat Napisał TriGun
    chyba hory jestes mowilem do tt bylem tam z nimi w stolowce a tu nagle slap potem bylem przed gr (w tym przejsci z respa ct na gr) mapa jail beta 8 a jak ja nie odtworzylem skoro ty tesz byles ct a mnie wywalilo z cs bo neta stracilem zal mi cie
    zacznijmy od tego, naucz sie pisac poprawnie po polsku , wedlug mnie zamknijcie sprawa jest prosto, nie wykonuje celow = slap .

5. Początkujący
    zal mi cie przeciez wykonywalem cele mapy to o co ci chodzi sam juz nie raz latales gdzie chcesz a tt wlazi do gr to jest dopiero cele mapy

6. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    Cytat Napisał TriGun
    zal mi cie przeciez wykonywalem cele mapy to o co ci chodzi sam juz nie raz latales gdzie chcesz a tt wlazi do gr to jest dopiero cele mapy
    rozmowa steam
    Kod:
    Tri Gun(kto mi moze pomóc): wykonuje bylem w ct na stolowce i rozkazywalem tt
    Tri Gun(kto mi moze pomóc): to jest nie wykonywanie celow mapy
    Tri Gun(kto mi moze pomóc): wykonywalem cele mapy zal mi cie
    `dMx.: ile ty  mmsz lat?
    Tri Gun(kto mi moze pomóc): a ***k ci w dupe
    Tri Gun(kto mi moze pomóc): sam latasz gzdfie chcesz a oni w gr
    no tak bardzo ogarniety jestes :]

7. Początkujący
    a co ty porownujesz rozmowe steam do tego zwykly spam bo to nic nie pomoze powinienes stracic flage slapu i zamykamy temat

8. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    Cytat Napisał TriGun
    a co ty porownujesz rozmowe steam do tego zwykly spam bo to nic nie pomoze powinienes stracic flage slapu i zamykamy temat
    zwykly spam to ty wlasnie robisz, zamiast zalatwic rozmowe po ludzku , napisac na steam ock , to ty mi za przeproszeniem na steam"kurw*mi" rzucasz wiec sie troche uspokoj .

9. Początkujący
    to tez byl spam to mi mogles na steam napisac ale slapnoles mnie nie slusznie potem ban nie sluszny powinienes stracic flage slapu bo nie kampilem w gr a po 2 wykonywalem cele mapy
    a po za tym gdy mu napisalem ze na serwie ct podrzuca bron czituja (1 mial sh) free kiluje i nie maja mikro on to olał bo nie chcialo mu sie wejsc i przez taki jak on ten serwer ma ogar tylko w tedy gdy jest szejqu czasami jest tez jak jest admin na serwiee ale jak niema to juz nie przyjdzie na serwer

10. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    Cytat Napisał TriGun
    to tez byl spam to mi mogles na steam napisac ale slapnoles mnie nie slusznie potem ban nie sluszny powinienes stracic flage slapu bo nie kampilem w gr a po 2 wykonywalem cele mapy
    a po za tym gdy mu napisalem ze na serwie ct podrzuca bron czituja (1 mial sh) free kiluje i nie maja mikro on to olał bo nie chcialo mu sie wejsc i przez taki jak on ten serwer ma ogar tylko w tedy gdy jest szejqu czasami jest tez jak jest admin na serwiee ale jak niema to juz nie przyjdzie na serwer
    czlowieniu, wez troche ogarnij sie, myslisz ze co, ze jak jest szeejkq to jestem inny ? nie jestem "lizydupą" no sorry , ale nie musze byc 24/7 na serwerze, tez mam inne sprawy , gralem esl wiec co, mam rzucic wszystko bo ty nie znasz zasad, i wszystko uwazasz ze jest zle co inni robia .

Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec