Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Przyjaciel Avatar Magik.
    Mieszka w
    Konin <3

Propozycja | #1

Witam wszystkich proponuję zrobić dział Konkursy a w nim :
    -wybór Miss i Mistera forum
    1. Organizatorem Wyborów Miss & Mistera Strzelnica-konin.com są Glamator i (potrzebna 1 albo dwie osoby)
    Wszelkie pytania proszę kierować do nich na PW
    2. O tytuł Miss & Mistera może ubiegać się każda osoba na forum.
    3. Każdy uczestnik wyborów musi wysłać na PW min. 4 swoje fotki w tym jedną potwierdzającą jego tożsamość (tj. z kartką, na której napisane jest Strzelnica-Konin.com lub przy monitorze z otwartą przeglądarką na stronie Strzelnica-konin.com )
    4. Zdjęcia przyjmuję osoba która będzie pomagać Glamator'owi
    5. W ramach wyborów zostanie przyznany tutuł Miss & Mistera Strzelnica-konin.com, zwiększony rozmiar Avatara do 150x150 pix, Indywidualny kolor nicka i mozliwosc html w tytule pod nickiem (kolory,ruszajacy sie napis, patrz tutaj. ) i slot na dowolnym serwerze sieci Strzelnica-konin.com
    6. Mistera wybiorą użytkownicy strzelnica-konin.com za pomocą ankiety (oczywiście za wszelakie próby oszustwa, tj. zakładanie multikont, głosowanie na siebie = dyskwalifikacja).
    7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

-wybór najlepszego admina i wzór na podanie (zostanie zebrana rada aby ustalić godzinę):
    Nick kandydata:
    Krótkie uzasadnienie:
    -wybór najlepszego moderatora (dot. global moderator i moderator)(zostanie zebrana rada aby ustalić termin) i wzór na podanie :
    Nick kandydata:
    Krótkie uzasadnienie:
    Uwaga!! Te pomysły czerpałem ze strony cs-puchatek.pl

2. Przyjaciel
    Mieszka w
    Płock
    Podoba mi się :) pomysł powinien zostać zrealizowany :)

3. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    hahah
    swietny pomysl

4. Zaawansowany
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Dobre Dobre Tylko czy ktoś będzie chciał przysyłać swoje prywatne zdjęcia i ile jest Kobiet na sk bo ja sie orientuje ze maks 6 .
    [you:737e7e565a] Jail Break Cie potrzebuje !

5. Przyjaciel Avatar Magik.
    Mieszka w
    Konin <3
    Wdłg. mnie na pewno ktoś będzie chciał wziąć udział np. Tym co się podoba to raczej wyślą przecież to tylko konkurs a i należy ustalić dla wygranych nagrody wdłg. mnie powinny to być :
    Za 1 miejsce slot na 2 miesiące na wybranym przez gracza serwerze (z tego co wiem a JB nie ma slotów)
    Za 2 miejsce np. slot na 1 miesiąc
    Za 3 miejsce np. slot na 2 tygodnie

ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU NA WYBÓR MISS & MISSTER'A SK!!

NIE ZAPOMNIJMY O NASZYCH KOCHANYCH ADMINACH I MODERATORACH!! NIECH KAŻDY NOMINUJE SWOJEGO ULUBIONEGO ADMINA/MODERATORA
    http://img856.imageshack.us/img856/2645/strzelnicakoninbanner.jpg