Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Zaawansowany
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Pomysły | #1

Siema , chciałem dzisiaj zaprezentować kilka moich pomysłów żeby strzelnica się rozwijała . Są to tylko pomysły więc mogą być korekty przyjmowane /odrzucane . Czekam na wypowiedzi wszystkich i na wasze pomysły . Może razem coś wymyślimy co przyczyni się do rozwoju . Piszę w tym temacie a nie administracja bo czekam na wypowiedzi wszystkich .

1. Wzór podania / Regulamin podania na wszystkich serwerach taki sam .

-chodzi mi o to żeby nie było takich jak dla mnie "bzdur" że jedne serwery do przyjęcia wymagają powiedzmy ok 20 postów a inne od razu jak osoba się zarejestrowała może być przyjęta na stanowisko admin . Wszystkie serwery te same wymagania np 15 postów wiek 16 itd .
    Ostatnio dostają mnóstwo spamu na gg/steam z pytaniami odnośnie tych zasad naboru i szczerze mówiąc sam nie wiem nieraz . Regulamin serwera zostawiamy bez zmian . Skoro jest to sięć serwerów niech trzyma sie jednego podanego regulaminu na pobór adminów .

2. Zmiana modu kz na inny .

- Nikt prawie nie odwiedza .

3 Na każdym serwie min . 6 (lub więcej ) adminów .(stałych nie żadnych GM czy H@ ) (oprócz kz oczywiście)

- Chodzi tu przede wszystkim o jakość gry . I nie tylko .

4. Każdy stały admin opłaca składkę 10 zł

Chodzi mi tu o coś innego . Zakładam że utrzymanie każdego serwera wynosi ok 50 zł
    (jęsli więcej np 70 zł podniesienie liczby adminów stałych podniesienie do liczby 8)

Każdy admin stały opłaca co miesiąc to 10 zł daje nam z każdego serwera 10 zl na rozwój sk . I oczywiście te 50 zł na opłatę serwera .
    Wracając do tych 10 zł razy 8 daje nam to 80 zł Z tych pieniędzy może być pokryty kupno domeny. Kupno kolejnych serwerów , itd . Głównym skarbnikiem tych pieniędzy dodatkowych byłby Aras . I on będzie przeznaczał je na dalsze cele pomysły

5 . Maks 1 H@ serwera na dwa serwery.

- chodzi mi tu przede wszystkim o to że H@ który opiekuję sie powiedzmy 4/5 serwerami nie ma czasu spełniać prośby o nowe mapy / pluginy itd . Np bf2 prosi o plugin jb o mapy / dr o mapy / itd . A przecież wiemy że mają inne sprawy na głowie . Życie prywatne itd wiec. powiedzmy H@ wybiera kogoś zaufanego ( najlepiej jakiś real ) i daje mu dostęp do serwera . I ta osoba się nim opiekuje . Oczywiście każde zmiany konsultuj z właścicielem serwera .
    Dzięki temu odciąży sie H@ np Szeejq który na pewno ma mnóstwo roboty na głowie . A my wszyscy zyskamy na nowych pluginach mapach :) Co da zwiększenie odwiedzania serwera bo każdy lubi grać na zadbanym ciekawym serwerze .

6 Konkursy stworzenie działu na forum " konkursy "

Konkursy wymyślane przez H@ bedą tam umieszczane . Nagrody np slot zarezerwowany admin na tydzień . 2 Konkursy w ciągu miesiąca zwiększa zainteresowanie forum. Oczywiście rozreklamować je na serwerach .

7. Szef Global Moderatorów

Chodzi mi o to żeby H@ nie musieli i z nami walczyć. Proponowałbym żeby jeden z GM był tym najważniejszym i był odpowiedzialny za resztę oraz zadawał im jakieś roboty ,czynności na forum . Zmiany kadrowe bo ktoś się obija itd . (Zmiany kadrowe z dogadaniem się z H@)

osobiście proponowałbym S.Stajennego . Miał chwile odchyły od normy . Ale myślę że za to co robi powinien on być ""szefem"' O ile by się zgodził i wogóle zostanie z akceptowany ten pomysł

8 Clan Strzelnicy Konin -

Chodzi mi o stworzenie klanu w którym by grali najlepsi z całej sieci . Zapisywanie ich na turnieje lany itd . Pieniądze na serwer do trenigów/sparów można brać z kasy " dodatkowej" wracam do tematu 4 . Albo na zapisy .Albo członkowie będą się składać . Myślę że będzie to świetna reklama naszej sieci serwerów . A jeśli zajmiemy jakieś dobre miejsca to może i sponsor .

Liderem powinien zostać M@ster według mnie . Jest najlepszym graczem jakiego widziałem u nas .
    Ale może ktoś widział u nas lepszego czekam :P. I on powinien odpowiadać za skład , prowadzić nabór itd. O ile się zgodzi . I pomysł będzie zaakceptowany .

+ stworzenie odrębnego działu dla tych spraw .

9 . Większa reklama forum na naszych serwach .

- bez komentarza .

10 Nabór ok 10/15 moderatorów

- chodzi o moderowanie działów np poradniki sprzęt śmieszne ffa tp jb dr kz itd. A także zakładanie nowych tematów .

Do tego potrzebna duża reklama na forum że potrzebujemy new moderatorów . Np w Ogłoszeniach Logo " chcesz być moderatorem dołącz już dziś! " I po kliknięciu otwiera się strona z działem nabór .

Wszystko to są pomysły nikomu nie chce niczego narzucić . Czekam na wypowiedzi i korekty a także na nowe pomysły . Chciałbym żeby H@ też się wypowiedzieli i znaleźli trochę czasu na zastanowienie się .A jak się coś spodoba to powoli tego robienie . Wszystkie kandydatury na stanowiska to moje poglądy ,moje zdanie i mogą być inne .

edit aras:// dodanie tagów
    [you:737e7e565a] Jail Break Cie potrzebuje !

2. Zaawansowany Avatar rysiek130
    Mieszka w
    się borią dzieci
    Pomysł idealny trzeba to jak nic wprowadzić ale do nie ode mnie zależy.

3. Zaawansowany
    Bede przytaczal:
    1. Te 15 czy 20 postow to jest wdg mnie beznadzieja jakos nie widze zeby ktorys z moich adminow jakiegokolwiek servera olal sobie forum...
    2. Serwer dziala od wczoraj w 100% sprawnie to na co ty liczysz ze 1 dnia bez zadnej reklamy bedzie trzeba walczyc o slota....-,-
    4. Kazdy admin oplaca skladke...
    5. Robie serwery wdg wlasnego gustu, wiec kazda nowa rzecz jaka mam wprowadzic na serwer najpierw musze przedyskutowac z adminami danego serwera
    6 . Obojetnie
    7. N/C
    8. W takie cos sie nie mieszam jak ktos chce to gadac z arasem na ten temat czy z galowym

4. Początkujący
    Wszystkie pomysły świetne, jestem za wszystkimi na TAK.

5. Administrator Avatar Aras
    Mieszka w
    Konin/Straelen
    W tym momencie dla mnie priorytetem jest poprawienie błedów w tematach tagach itd.Nie każdemu chce sie poprawic te 5 tematów dziennie, juz o tagach nie wspominając.Każdy nowy temat powienien miec tagi i jeśli ktoś widzidzi to niech poprawia.Oczywiście ja poprawiam w wiekszosci,tak samo akceptacje reklam serwerów,bo po co ma sie ktokolwiek przemeczać i poświecić te 5 minut.
    Nierozumiem co masz d kZ serwera on sie rozkreci tylko trzeba troszke ogaranac mapy nowe i pod fasta sporo ostatnio uploadu robie też to czasochlonne jest.
    W dziale administracja pewnie nie czytał nikt z globali co i jak ma tu na forum wyglądać i co należy zrobić żeby forum rozwijać bo zbytnio nic nowego nie przybywa w tematach oprócz reklam serwerów.
    Ja nic nowego nie bede dodawac dopoki nie zedytuje wszystkich działów tematy ,tagi,posty.Też reklamuje serwery gotowy kod jest do pobrania w dziale ogłoszenia.
    Nie bedę zbierać zadnych funduszy, Szeejq ogarnia swoje serwery z tego powodu ze zrobi sie syf.

Priorytetem jest dla mnie POPRAWIENIE TEMATÓW Z BŁEDÓW bez tego nie istnieje forum.

Aha co do 20 postów jest to zrobione specjalnie żeby pierwsza lepsza osoba postarała sie jakoś zadomowić sie na forum i na ffa i tp to zostaje na 100 %
    Na forum jest co robic i dodawać wiec napisanie nawet tych 15 postów to aż tak dużo ??
    Dodanie jakiegoś pluginu z opisem to az tak cieżko ogarnać ?
    Czy tylko administracja ma to robić, zresztą i tak sporo czasu tu sie poświeca, jak forum nie pada to sie poprawia tematy, naprawia serwery ogarnia podania itd. 15 postów możesz w chwile nabić oczywiście mówie o ogarnietych postach.
    Szukasz serwera steam? Sieć Serwerów Strzelnica-Konin.com posiada najlepsze serwery steam ! Nie zwlekaj i już teraz graj na najlepszych serwerach counter strike steam
    steam | counter strike steam

6. Zjem Cie! Avatar Creative
    Mieszka w
    dev/null
    Odniosę się do kilku punktów :)
    1. Na kz gra prawie ciagle 4-5 osób. Daj się serwerowi rozwinąć.
    2. Nad konkursami pomyślimy ale narazie trzeba uprzątnąć forum..
    3. Szef GlobalModeratorów tak? Żeby @H nie musieli z wami walczyć? To jak z nami "niby" walczycie to jak zmienimy osobę to z nią nie będziecie walczyć? To jest taka zamiana na jakiś czas osoby. Później ją poznacie, będzie wam coś zabraniać i będą skargi. To jest wiadome.

4. Klan był, ale coś wam nie wyszło. Na początku się tak palicie a jak przychodzi co do czego to nie ma nikogo.

5. Z reklamą na serwerach da się zrobić.

7. Zaawansowany
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Z tym Kz fakt trochę przesadziłem . Ja osobiście chciałbym żeby oprócz ffa i tp było wymagane te 15/20 postów .

Szeejq nie żę coś ale taki Vesper albo Jp nie widziałem ani jednego postu na forum .
    [you:737e7e565a] Jail Break Cie potrzebuje !