Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. Początkujący
    Mieszka w
    Konin

Ciekawa propozycja :D | #1

Witam grałem na pewnym serwerze Jail Break i poznałem fajny Dzień mianowicie Kil Day.
    A jak on powinien wyglądać :
    1. Powinien odbywać się co 6 dni (chyba że TT będzie miało takie życzenie)
    2. Kill Day może odbywać się na mapach z Gun Room'em
    3. Polega to na tym że CT udostępnia broń TT i ucieka (Gdy admin gra na serwerze włącza FF(Friendly Fire) i jest każdy na każdego w tedy TT zabija CT i odwrotnie
    4. Kill Day każdy może sobie życzyć raz na np. tydzień (Jak tam wolą administratorzy :) )

No i to tyle. Sądzę że warto byłoby organizować takiego Kill Day na serwerze.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:l

2. Przyjaciel
    Mieszka w
    Płock
    Czy ja wiem. W sumie można spróbować ale nie wiem czy będzie się podobać społeczności na JB :)

3. Początkujący
    Mi się podoba :)

4. Zaawansowany Avatar rysiek130
    Mieszka w
    się borią dzieci
    pomysł fajny jest, tylko większość graczy nie będzie wiedziała o co chodzi i znowu tłumaczyć.

5. Bywalec
    Mieszka w
    Zwolen
    rotfl , i tak takie cos robimy juz na serwie, czasami jak jest ogarniete ct, otwieramy klatki i uciekamy gdzies , :]

6. Zaawansowany Avatar kwachu
    Mieszka w
    Legionowo
    zgadzam się z koksem...jak by się udało to jakoś bezboleśnie wprowadzić, to czemu nie? pomysł faajny

7. Bywalec
    Mieszka w
    Wrocław
    mi sie ten pomysł podoba w końcu będzie coś nowego na JB
    Zapraszam na CS-FOX.PL !!!!

8. Zaawansowany
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Dobry Dobry. Tylko wyjaśniać ludziom ".".
    Już nie mówiąc że pełny regulamin jest tylko na forum gdzie połowa ludzi nie wie że istnieje . Nawet ja ostatnio zostałem upomniany , bo został regulamin zmieniony .
    Któryś już raz . Tak samo było z tymi mapkami na moje zobaczymy new mapy jakoś pod koniec kwietnia . Bo administratorzy mają życie prywatne i od cholery roboty .
    [you:737e7e565a] Jail Break Cie potrzebuje !

9. Początkujący
    Mieszka w
    Konin
    To jeszcze zgoda Szeejkq'a i będzie fajnie tylko jak nowi gracze będą to znowu dużo tłumaczenia ale myślę że mamy najlepszych adminów na JB i damy rade :)

10. Częsty Bywalec
    Mieszka w
    Kozienice
    To ja napiszę od Siebie,przyjrzyjcie się temu pomysłowi ze strony osoby bezstronnej,zauważcie że na serwerze grają dzieci od lat 7-15 maks(cs od lat 16 ale to szczegół),a wy chcecie jeszcze żeby bardziej były agresywne,pałały nienawiścią,wyzywali,obrażali "mamę,tatę" ?
    Ogarnijcie się ! zabawa okej ! ale mod JB to taka odskocznia od FFa i TP,gdzie tam ciągle strzelacie do Siebie.Według Mnie pomysł beznadziejny.

Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec