Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Bywalec
    Mieszka w
    Poznań

Podanie | #1

Imię: Maciej
    Nick: rataj
    Czas spędzany na serwerze: duuużo ok 4 godzin dziennie
    Adminowska składka na serwer/y (tak/nie): tak
    Od kiedy grasz w CS'a: 4.5 roku
    STEAM_ID: STEAM_0:0:14788425
    Kontakt: GG: 11750268 STEAM: abada89
    Inne ( dlaczego ty, co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina ? ) :
    Co raz częściej spotykam się z chamskim zachowaniem graczy, bluzganiem, celowym TK. Chciałbym, aby te sytuacje zdażały się jak najrzadziej. Mam duże doświadczenie w adminowaniu, wiele razy zakładałem serwery.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania :]

2. Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Rataj ostatnio jak ci zwrocilam uwage zebys nie przeklinal odpowiedziales "bo co, kicka dostane?". Sam najpierw trzymaj kulture i poziom wypowiedzi, a jak chcesz zostac adminem to szanuj prace pozostalych.

3. Bywalec
    Mieszka w
    Poznań
    Chyba nie wiesz w jakiej sytuacji to powiedziałem... Jakiś koleś na westwoodie cały czas Team Killował ale Ty na to uwagi nie zwróciłaś. Byłem chyba trochę poirytowany..

4. Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    No to nastepnym razem powiedz o co chodzi a nie rzucaj fochem. Skad moge wiedziec czy ktos robi TA, jak jestem w przeciwnej druzynie.

I owszem wyswietla sie ze ktos popelnil Team Attack ale nie zawsze jest celowe wiec prosciej jesli mi ktos powie. Natomiast sware replacement jest dosc latwo zauwazyc, dlatego najpierw upomnialam Ciebie nie pana od TA.

5. Zaawansowany
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Kroliczek, Sugeruje żeby to wyjaśnić sobie na gg . Proszę o jasną odpowiedź Tak czy nie .
    garnek, Jestem na Tak chociaż nie grałem z Tobą . Ale widzę zainteresowanie twoje na forum i nie spamujesz. Co świadczy że masz poukładane w bani . Więc wątpię żeby były z Tobą problemy.
    [you:737e7e565a] Jail Break Cie potrzebuje !

6. Administrator Avatar Aras
    Mieszka w
    Konin/Straelen
    Po rozmowie, w tej chwili nie dostaniesz.Zamykam
    Szukasz serwera steam? Sieć Serwerów Strzelnica-Konin.com posiada najlepsze serwery steam ! Nie zwlekaj i już teraz graj na najlepszych serwerach counter strike steam
    steam | counter strike steam

Tagi dla tego tematu