Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Bywalec Avatar sebata18
    Mieszka w
    Gorlice

skarga na admina happy | #1

WITAM
    Twój nick podczas gry: Cortez
    Nick admina podczas gry:happy
    Mapa: OGÓLNIE
    Data i godzina zdarzenia: CAŁY CZAS JEGO ADMINOWANIA
    Dlaczego składasz skargę: PONIEWAŻ. Ten gośc jest totalnie nieogarnięty daje bany (mi) za niby "cheata" jaki mam (tu jest mój kolejny ban od niego http://strzelnica-konin.com/serwery-...html#post91799 )
    Opis sytuacji: daje mi bany bezpodstawnie za cheaty myśli że wszystko wie, i może sobie robic co chcę na servie. TO już zdarzyło się po raz 3 że dostałem bana za nic PROSZĘ PO RAZ KOLEJNY O ODEBRANIE MU PRAW DO ADMINOWANIA bo przez takich jak on coraz mniej ludzi gra na servie !!!!!!!
    Steam id lub ip: NIE MAM ale wy wiecie o kogo chodzi !!!!
    funny gifs
    Myślicie że jesteście cwani, wejdźcie na server to się przekonamy

2. I am Legend
    Mieszka w
    tak.

Odp: skarga na admina happy | #2

Dobry jesteś, jakoś nikt na mnie skargi nie złożył i większość osób mnie szanuje na serwerze, ale TY myślisz, że jesteś wszechstronny, a admin traktuje każdego tak samo, a z tego co wiem, to nie jesteś lubiany na serwerze.. Powód: Jesteś wybuchowy i każdego zaczepiasz..
    TAK

3. Bywalec Avatar sebata18
    Mieszka w
    Gorlice

Odp: skarga na admina happy | #3

I co mnie to NIE SPOTYKAM SIĘ Z NIMI OSOBIŚICIE I wa..i mnie to co oni o mnie myślą nie gram po to żeby pisac z dzieciakami TYLKO żeby się odprężyc
    a TY jesteś jednym z najbardziej nie lubianych ludzi przez mnie.
    A CHYBA umiesz czytac ??? bo nie napisałem skargi o to że "mnie nie lubią" TYLKO że TY jesteś "dziwny" pod względem BANOWANIA MNIE O AIMA !!!
    funny gifs
    Myślicie że jesteście cwani, wejdźcie na server to się przekonamy

4. Przyjaciel Avatar MAC
    Mieszka w
    Kraków

Odp: skarga na admina happy | #4

Ja się wstawię tylko dlatego, że dzisiejsza wypowiedź twoja w temacie ban, daje dużo do myślenia. Może nie od zaraz odebrać prawa, ale na pewno jakieś poważniejsze ostrzeżenie się należy. Dzisiaj broniąc się przed moimi atakami włączyłeś nawet osoby trzecie, tylko pytanie dlaczego? Sam nie potrafisz bronić siebie i podobnie z banami. W tym demku widać jak piszesz czy banować (czy jakoś tak), ja to odebrałem jako nieumiejętność oceny gracza. Stwierdziłeś, że ma AIM`a to banujesz, a nie pytasz się admina czy banować (który jeszcze grał, a nie siedział na spect). Ja tylko próbowałem uświadomić ci, że zbanowałeś kogoś, bez konkretnych dowodów.

(niech administracja nie bierze tego jako kłótnię, bo ja nie mam takich intencji).
    Ostatnio edytowane przez MAC ; 16-05-2012 o 19:46
    Silnik, dwa koła i mina wesoła :)

Pamiętaj,moje zdanie nie musi być prawidłowe lub zgadzać się z Twoim.

5. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: skarga na admina happy | #5

to pytanie czy banować to raczej taka konsultacja, nie jest to nic dziwnego. Zawsze jak jest więcej niż 1 admin i jest podejrzenie o czitowanie to admini podejmują razem decyzję ( a przynajmniej tak jest bardzo często ) i nie świadczy to o braku umiejętności rozpoznawania czitera przez admina.

P.S sam zwykle także konsultuję sprawę bana z innymi adminami przebywającymi na serwerze ;)

Prawda jest taka że Cortez często prowokujesz awanturę ( nie mówię że zawsze! ) i nie należysz do najbardziej lubianych na serwie więc często będziesz oskarżany o czity... Dlatego apeluję do adminów aby podchodzili do tego z dystansem.

Admin Happy podejrzewając Cię o czity miał prawo dać bana. Co prawda nie jest to 1 niesłuszny ( jak się okazało ) ban, ale to nie znaczy że jest on złym adminem! Myślę że następnym razem nie da się tak łatwo zmanipulować graczom mówiącym "on czituje... banuj!" itp i dokładniej będzie sprawdzał podejrzanych ;) .

Myślę że to wystarczy i Happy wyciągnie z tego lekcję.

Zamykam żeby się tu jakaś kłótnia nie robiła ^^

@Czerwona: Tutaj kłótni nie ma, tylko gracz pokazuje słuszną winę Admina. I nie zamykaj tematów, bo SM nie zajmuję się sporami ;) Daj wypowiadać się komuś kto jest sędzią np. Sszprejowi, mi albo h@. Aha i nie chodzi tutaj o "lubienie kogoś" tylko raczej admin nie powinien być za bardzo wpływowy na głos oskarżających graczy.
    Ostatnio edytowane przez CzerwOna ; 16-05-2012 o 22:07 Powód: Korekta
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`

6. Przyjaciel Avatar CzerwOna
    Mieszka w
    Toruń

Odp: skarga na admina happy | #6

Never nie rozumiem dlaczego zamykasz temat jak żaden sędzia się nie wypowiedział, ale okej. Pozwólcie, że ocenie tą sytuacje. Nie raz byłam świadkiem kiedy ludzie potrafili wmawiać mi, że ktoś czituje. Happy nie powinieneś iść za głosem ludzi, którzy wysuwają pochopne wnioski, bo ktoś jest od nich lepszy, bo oni nie mają tak naprawdę predyspozycji do tego żeby to sprawdzić (np. aim vectory).
    Ty masz admina i Ty podejmujesz decyzję nikt inny i jeżeli ktoś Cie z tego powodu będzie wyzywał np "no weź go kur** zbanuj" albo coś to zbanuj tego na krótki czas, który oskarża. Oczywiście można dać bana, ale powinno się być pewnym bądź, skonsultować się z innym adminem, jeżeli jest.
    Proponuję ostrzeżenie dla Happy. Klik

7. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: skarga na admina happy | #7

Czerwóś, zamknąłem żeby nie wypowiadali się ludzie tacy jak np wojowniczo nastawiony tutaj Cortez i żeby nie robili spamu. Przecież sędzia jak np Ty może i tak się wypowiedzieć, mimo że zamknąłem ^^

Zrobiłem to w celu zapobiegnięcia niepotrzebnej ewentualnej dyskusji ;p

@Czerwona: Okej :) Źle to odebrałam. Przepraszam
    Ostatnio edytowane przez CzerwOna ; 17-05-2012 o 17:11
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`