Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Początkujący

Skarga | #1

[AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] Banned by Admin: Ti(M)3K :*
    [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Strzelnica-Konin.com
    [AMXBans] Reason: 'Blokowanie'
    [AMXBans] Duration: '30 minutes'
    [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:36103333'
    [AMXBans] Your IP: '78.131.206.164'
    [AMXBans] ========================================

Tak jak w temacie chciałbym zgłosić skargę na admina ( to nie ma być zemsta)... Po dłuższej przerwie znowu powróciłem do grania i jako lojalny gracz, który grała dłuższy czas na tym serwerze postanowiłem wrócić " na stare śmieci" ( obecnie gram na nicku "Helgrind" ) A więc wracając do sprawy .. Uważam jest to bezpodstawny ban, ponieważ ja sam byłem blokowany i nie miałem nawet "ochoty" blokować bo to nie ma sensu zwłaszcza na zombie modzie ... Nie chciałbym pouczać choć dla mnie powinien admin dobrze ocenić sprawę, a nie po "podrzuceniu" przez gracza rybczyk od razu dać mi bana .. Nie chodzi mi tu już o UB - 30 min to nie dużo, ale o sam fakt subiektywności admina ( nowa osoba "bot" dostanie bana i niech spada) i raczej sam fakt takiego zachowania powinien pójść na niekorzyść naszego drogiego admina .. Pozdrawiam Ev3DiSp3nSeR

2. Super Moderator Avatar Assasin
    Mieszka w
    tak.

Odp: Skarga | #2

Przenoszę,
    wzór -->

Twój nick podczas gry:
    Nick admina podczas gry:
    Mapa:
    Data i godzina zdarzenia:
    Dlaczego składasz skargę:
    Opis sytuacji:
    Steam id lub ip:
    Demko lub screen:

3. Przyjaciel Avatar Ti(M)3K :*
    Mieszka w
    Płock

Odp: Skarga | #3

Kiedy to sie stalo bylem blokowany, obejrzalem sie i zobaczylem Ciebie a za Toba nikogo. Postanowilem zbanowac na 30 min, wcale to nie jest tak duzo bo za blokowanie jest wiecej. Mozliwe, ze ban byl nie sluszny za co przepraszam, tez jestem czlowiekiem i moglem to zle zinterpretowac... A w imieniu siebie i wszystkich adminow Ci powiem, ze wcale nie mamy takiego podejscia jak napisales:"ale o sam fakt subiektywności admina ( nowa osoba "bot" dostanie bana i niech spada)" Tym zdaniem sadze, ze mogles obrazic adminow na serwerze. Admini nie sa po to by banowac bo maja taki kaprys ale do pilnowania porzadku...

4. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: Skarga | #4

dobra, nie ma sensu tego ciągnąć. Admini nie banują bo im się tak chce czy też dla tego że kogoś nie lubią, zawsze mają powody żeby ukarać gracza banem, oczywiście czasem się mylą,( a raczej mylimy, bo sam także jestem adminem Zombie, ) bo jesteśmy tylko ludźmi. Timek następnym razem będzie ostrzegał że za blokowanie jest ban (chyba że "zbrodnia" będzie ewidentna i celowa), dopiero później przystąpi do czynów ;) . Czy w tej sytuacji ban był słuszny czy nie raczej się nie dowiemy gdyż nie ma nawet HLTV.

Temat zamykam. Mam nadzieję że wszystko zostało wyjaśnione i już będzie takich problemów ;)
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`