Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Początkujący

Elyne totalna przesada | #1

Wszyscy uważacie go za świetego. Wiecznie kazdy ma z nim problemy robi co chce i nikt na to uwagi nie zwróci . Dostałem bana za to ze osądziłem go o wh i nic nie odpowiedział tylko bez wytłumaczen ban . Rozumiem 3 .4 dni wczesniej tez potwierdziłem ze ma wh ale za to ze raz napisałem to powód aby dostac bana na 1 czy perma bez przesady . Moge wymieniac całą liste jak Elyne nie ogarnia . Napisał w poście nizej ze spamowałem stop wh stop wh co jest nie prawda raz napisałem aby wyłączył to wh bo była sytuacja ze 6 osób juz nie mogło wytrzymać ale norma Elyne jak zawsze po swojemu . Kazdy admin broni go poniewaz nie potrafimy napisac po angielsku .... mozna pisac nawet po rosyjsku tak nie odpisze , wystarczy cos zle sie odezwac albo zwrócic mu uwagę macie pewnego banika . Prosze o tego kolejny raz ub bo 5 dni to juz za duzo i zrozumiec innych graczy a nie bronic wielkiego Elyne . TO JEST pierwsza sprawa a druga kiedy szanowny H@ wejdzie i sprawdzi chociaż 1 post moderatorzy wiecznie odpisuja .. sprawe oddaje H@ brak klucza ... ok ale zeby sprawa toczyła sie 5 dni

[BANNEO] Zostales zbanowany na tym serwerze !
    [BANNEO] Powod: No reason!
    [BANNEO] Mozesz odwolac sie na www.Strzelnica-Konin.com !
    [BANNEO] Twoje SteamID : STEAM_0:1:37425741 !
    [BANNEO] Twoje IP : 87.206.98.3:
    Nick SomeoneLikeYou PROSZE O UB JAK NAJSZYBCIEJ

2. Przyjaciel

Odp: Elyne totalna przesada | #2

1) When you accuse somebody, I think the first thing is to have some proof. Do you have a proof? If yes, thank you to show it :)

2) You call me "Saint" ... I don't know why. I'm admin here since 1 year. Head Admins trusted me, and they had the skill to see I'm clean (Rabbits, Next, pe, bax, Bebz ...). I NEVER had a problem since 2 weeks ago you and your friends began to say "Cheat cheat".

3) You can write polish on the server. I understand all (Translator)... this is not a problem.

4) You were banned 1 time 1 day. The goal is that you understand you made a mistake. You came back and do the same. Maybe you don't understood.

3. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Elyne totalna przesada | #3

Czlowieku, jesli Ty mu caly czas piszesz, ze ma WH no to ja sie nie dziwie, ze dostajesz bany, najpierw pomysl zanim cos powiesz. Jezeli jestes przekonany, ze Elyne ma WH czy tam AIM-a to nakrec demko i wtedy zobaczymy.
    To jest skarga czy odwolanie?

4. Początkujący

Odp: Elyne totalna przesada | #4

1 . NIE spamowałem i master naucz sie czytac 2 razy tylko do niego powiedziałem ze ma wh 2 razy
    2 . ZA to ze powiedziałem Elyne off wh odrazu bana tylko to sie do niego odezwałem i człowieku naucz sie czytac
    Elyne znowu wymyslam ze stop stop wh .... nucz naprawde sie czytac

@@EDIT: Wedlug mnie 2 razy + pozniej 1 raz to jest spam, wiec nie pierdziel mi tu zebym sie nauczyl czytac. Masz pretensje bo co? Bo nie pozwolil Ci na kolejne pisanie, ze on czituje tylko odrazu Cie wykopal?
    Ostatnio edytowane przez Master. ; 29-04-2012 o 15:35

5. Przyjaciel Avatar MAC
    Mieszka w
    Kraków

Odp: Elyne totalna przesada | #5

1 . NIE spamowałem i master naucz sie czytac 2 razy tylko do niego powiedziałem ze ma wh 2 razy
    2 . ZA to ze powiedziałem Elyne off wh odrazu bana tylko to sie do niego odezwałem i człowieku naucz sie czytac
    Elyne znowu wymyslam ze stop stop wh .... nucz naprawde sie czytac
    Ja już nauczyłem się czytać, więc nie spamuj "naucz sie czytac. naucz naprawde sie czytac itd.". Krótko i na temat, jeżeli uważasz, że kolega Elyne, gra na wspomagaczach to nakręć demko, wypisz podejrzane akcje i sprawdzimy.
    Silnik, dwa koła i mina wesoła :)

Pamiętaj,moje zdanie nie musi być prawidłowe lub zgadzać się z Twoim.

6. Capture The Flag Avatar Ravek!
    Mieszka w
    Włocławek

Odp: Elyne totalna przesada | #6

Według mnie ban jest jak najbrdziej słuszny. Każdego irytuje jeżeli ktoś nawet nie wejdzie na spect a wyzywa i nie mówie tu tylko o oskarżaniu admina ale również graczy:) Do tego ten temat jest bez sensu...
    Ostatnio edytowane przez Ravek! ; 29-04-2012 o 16:15
    Forum:

Capture The Flag:

Kontakt:
    Pw, Steam: prezesikos12

7. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: Elyne totalna przesada | #7

Bezpodstawne oskarżenie admin lub innego gracz może zostać ukarane banem. Dopóki się tego nie nauczysz to bany będziesz dostawał... prosta sprawa... . A teksty typu "naucz się czytać" to zachowaj dla siebie!
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`

8. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Elyne totalna przesada | #8

Kolega niech lepiej zrozumie, ze sa lepsi od niego i pogodzi sie z tym, albo jesli nie moze to nagra demko i wrzuci na forum.
    Zamykam.