Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Bywalec

R1sto ban | #1

Twój nick podczas gry: Zelltar
    Nick admina podczas gry: R1sto
    Mapa:nuke
    Data i godzina zdarzenia:13,00
    Dlaczego składasz skargę: niesłuszny ban
    Opis sytuacji:Admin zbanował mnie, podczas gdy byłem u kolegi Matiego. Wpisałem swoje hasło w konsoli (jednak działa, u mnie występuje bug, przez który pisze, że rezerwacji brak), Adm się zapytał czemu nie na swoim nicku gram. Odpowiedziałem, że jestem u Matiego, że to mój nick, a On dał mi perma, przez co Mati nie moze grac.
    Steam id lub ip: Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:41121382'
    Demko lub screen: świadkowie np LuBy i Fap Fap. Gdy wpisuję snapshot robi zdj ostatnich wydarzeń w konsoli.

Liczę na szybkie ub dla Matiego

2. Początkujący

Odp: R1sto ban | #2

tez widzialem to zdazenie i nie widze winy ze strony rista poniewaz jak my mamy walczyc z podszywkami ? wszystko musi byc przykladnie i dokladnie wiec moze taki przyklad bedzie przestroga dla innych a co zrobi head admin to juz jego sprawa

3. Początkujący

Odp: R1sto ban | #3

Kolego wszyscy chca zeby banowac podszywki i wgl, jak mam to inaczej robic Kazdy moze powiedziec ze siedzi u kolegi i gra na jego steamie czy cos w tym rodzaju.
    Zippyshare.com - 2012-04-28_00001.jpg -- tu jest dowod ze nie umiecie zachowac kultury i obrazacie!!!. Potem sie dziwisz ze jestem nerwowy jak cos takiego robicie nie ma sie co dziwic....

4. Bywalec

Odp: R1sto ban | #4

A czy dziwisz się jak zareagował Mati? Napisałem ,że to ja, że mam hasło na nick. Mogłeś chociażby poprosić o dowód jakiś ale po co... lepiej zbanować, niech juz tu nie gra... Często mówię przez mikro, więc mogłeś poprosić o powiedzenie czegos...
    @FapiFap skoro mam rezerwacje, to gdzie tu mowa o podszywce?

5. Początkujący

Odp: R1sto ban | #5

A ty myslisz ze ja bd bawil sie w zgaduj zgadule z Toba????? Szybka reakcja admina zawsze pisales ze dlugi mi idzie nie moge czekac az ktos ucieknie ;)). Skad mam wiedziec z emasz rezerwacje na nick ?. Moze h@ odbanuje go ale jeszcze zostala sprawa obrazania. Tutaj mysle ze powinna byc surowa kara gdybys napisal spokojnie na forum moze by szybko i bez nerwow poszlo a tak widzisz

6. Początkujący

Odp: R1sto ban | #6

sluchaj ja nie chodze za kogos du... i nie sprawdzam ma rezerwacje , ja nie widze czy ktos ja ma czy jej nie ma ;) A co do bana to nie wiem moze tak bylo by owiele latwiej i prosciej :) Niz Wchodzic w zbedna rozmowe z kims kto i tak nie zrozumie a jesli macie problem z rezerwacja to zglaszajcie sie do opiekuna serwera a nie bd takich nieprzyjemnych zdazen pozdrawiam

7. Bywalec

Odp: R1sto ban | #7

R1sto rozumiem i pochwalam Twoje zachowanie, ale trzeba także spróbować czasami zweryfikować :)

Co do obrażania to Mati to zrobił na steam nie na serwerze... więc wszystkie problemy możecie sobie wyjaśnić na w/w platformie lub gg. Ja pragnę tylko wyjaśnić bana.
    Ostatnio edytowane przez zelltar ; 28-04-2012 o 14:31

8. Początkujący

Odp: R1sto ban | #8

może doczekam się kiedyś ub co?? zelltar wyjaśnił sprawę a ja chciałbym sobie pograć.

9. Przyjaciel Avatar MAC
    Mieszka w
    Kraków

Odp: R1sto ban | #9

Jeżeli macie zamiar urządzać rozmowy to na gg, a nie na forum. Wystarczyło 1-2 posty napisać i czekać cierpliwie, a nie spamować.
    Silnik, dwa koła i mina wesoła :)

Pamiętaj,moje zdanie nie musi być prawidłowe lub zgadzać się z Twoim.

10. FFA + BF2 Avatar Bebzon
    Mieszka w
    Jastrzębie-Zdrój

Odp: R1sto ban | #10

unban, nie banujemy za podszywki.
    Praca admina w walce z cziterami...

Dołącz do nas !
    Złóż podanie na admina !

Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec