Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Bywalec

skarga na R1sto | #1

Twój nick podczas gry:Zelltar
    Nick admina podczas gry:R1sto
    Mapa:eldorado
    Data i godzina zdarzenia: ok 11 (nie jestem pewny)
    Dlaczego składasz skargę:denerwuje mnie zachowanie admina
    Opis sytuacji:
    1. Admin nie banuje ludzi, pomimo że cały serwer mu to zgłasza. Musi minąć 5 minut zanim ta osoba dostanie bana/ sama wyjdzie. Podejrzewam, że ci cziterzy to jego znajomi. Na to nie mam ssow, ale caly serwer potwierdzi
    2. Admin wyzywa graczy.
    Steam id lub ip:jak trzeba będzie to podam
    Demko lub screen:ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

2. FFA + BF2 Avatar `de.!

Odp: skarga na R1sto | #2

Byłem przy tej sytuacji.
    1. Jak nie wiecie gdzie się pisze no nie nasza wina nie musi przyjmować zgłoszeń pisanych na say.
    2. Może musi go obejrzeć i zobaczyć czy coś ma a nie od razu ban tak jak wy myślicie.
    3. Wy też kulturą nie grzeszycie, może też byście się zachowali w stosunku do Niego i innych adminów.
    4. Nie robi ssy'ów bo jest hltv i jest pewien że gracz jest odpalony.
    http://youtu.be/X21mJh6j9i4 Extra filmik o serku i o pandzie

3. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: skarga na R1sto | #3

to może ja się wypowiem, a więc:
    ad pkt 1.
    admin musi mieć czas aby sprawdzić czy oskarżany gracz faktycznie czituje i nagrać demko, to nie jest tak że 3 osoby powiedzą "on ma aima" i admin ma obowiązek natychmiast bezmyślnie banować. Potrzebna jest chwila zanim admin podejmie odpowiednie działanie!

ad pkt 2.
    zrobiłeś ss'y wypowiedzi admina, po których widać że jest na Was ostro wnerwiony, bardzo chciałbym zobaczyć treści wiadomości które od Was ( graczy ) otrzymywał, gdyż mogę podejrzewać że złość admina miała uzasadnienie... spamowanie, obrażanie czy też ciągła krytyka admina nie pomaga mu w wykonywaniu obowiązków!
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`

4. Przyjaciel Avatar LeonZawodowiec

Odp: skarga na R1sto | #4

pytanko mam czemu nie zroil ss calej rozmowy tylko jak R1 sie wypowiada :)

5. Bywalec

Odp: skarga na R1sto | #5

mialem zaznaczona cala rozmowe, ale jak pisze snapshot to automatycznie zjezdza na sam dol. Tu nie chodzi o to zeby adm sprawdzal go... R1sto CALY CZAS GRAL!!
    AD2 Przekleństwa zaczely leciec caly czas, ponieważ czit gral, adm takze a na zgloszenia na u@, y, mikro nie reagowal wiec...

6. FFA + BF2 Avatar `de.!

Odp: skarga na R1sto | #6

1. Nie pisaliście na u@ (Na jego miejscu też nic bym nie zrobił gadać se to możecie na say i przez mikro a przyjmowanie zgłoszeń o czitach od tego jest u@)
    2. Czasami nie da się zejść na specta więc to nie musi być jego wina

7. Bywalec

Odp: skarga na R1sto | #7

1. Ja napisałem 3 razy, Mati tez pisal,
    2. Jak się nie da, to niech killa w konsoli w pisze, to popatrzy. Jednakże on zamiast cokolwiek zrobic, GRAŁ!
    Jeżeli 15 z 20 osób woła, że jest czit, to chyba trzeba zareagować!

8. FFA + BF2 Avatar `de.!

Odp: skarga na R1sto | #8

Poczekamy na logi.
    Napisałeś "Jak woła" nie musi on przyjmuje tylko zgłoszenia na u@ ja te innych nie bd przyjmował.
    A poza tym napisałeś w pierwszym poście "aż sama wyjdzie" jak piszecie/mówicie np. R1sto banuj tego bo ma aima to ucieknie jak się dowie że jest admin na serwerze...

9. Bywalec

Odp: skarga na R1sto | #9

Nawet mniejsza z tym banem. Innym razem nakręcę demko.
    Główny powód skargi to obraza mnie oraz innych graczy przez admina!

10. Początkujący

Odp: skarga na R1sto | #10

Kolego Zelltar, jestes szczylem co ma 15 lat, i probujesz byc kims wilekim na serwie chodz tak nie jest i nie bd. Jezeli jestestaki cwany popros o admina ( a nie sorry raczej bys nie dostal ze wzgledow tych ze nie wiesz nawet co to amx. i prosisz mnie bym ZIOMKOWI KTORY MA AIMA ROBIL SS-y HAHAHAHA). Na serwie jest problem taki ze ty z kolegami (15 latkami) wolacie co 5 min ze ktos ma wh czy to steam czy nie. Dla ciebie kazdy kto cb bije czyli wiekszosc serwa jest odpalona, ale mniejsza z tym. i teraz slychaj: to ze nie schodze na specta nie znaczy ze na ziomka nie patrze to po 1 po 2 musze zobaczyc czy naprawde cos ma bo potem sie okaze ze sie pomyliles i mi sie dostanie po dupie czaisz? a i nie zawsze da sie zejsc na specta co powie ci wiekszosc adminow z serwa. Przestan ciagle gadac ze nic nie robie, bo od kiedy mam adma czyli kilka dni zbanowalem okolo 10-15 ludzi wiec nie gadaj glupot. Chyba nie zauwazyles regulaminy wchodzac na serwa ze trzeba miec troche kultury nie obrazac nie drzec sie przez micro itd. a ty co z kolegami robisz? wszystko na odwrot i jak tu utrzymac porzadek skoro robicie wszystko by bylo gownianie. Przemysl sobie to co napisalem i nie pyskuj bo chcac nie chcac robie i to duzo na serwie!! a jak to cie nie przekona poprosze by ci dali adma na 1 dzien i zobaczysz czy tak latwo jest wszystko ogarnac.

Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec