Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Przyjaciel Avatar Shadownorro
    Mieszka w
    Strzelnica-Konin

Skarga na admina Timetable | #1

Twój nick podczas gry: Hubabuba
    Nick admina podczas gry: Timetable
    Mapa: zm_aztec_kamp
    Data i godzina zdarzenia:15:50
    Dlaczego składasz skargę: Dostałem nie słusznego bana
    Opis sytuacji: Wszedłem sobie na takie słupki gdzie się wchodzi tylko nemkiem albo multi jumpem(2) i później komandor wywalił mnie na txt i chciałem zejść ale nie dało rady.W następnej rundzie tak samo było i później wchodzi Timetable i pyta się czy to były txt ja mówię tak ale komandor mnie wrzucił. Później jeszcze raz wchodzę na słupki i schodzę dostaje bana za txt (na dole wydruk)
    Steam id lub ip:
    Demko lub screen:
    [AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] Banned by Admin: Timetable
    [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Strzelnica-Konin.com
    [AMXBans] Reason: 'Nie wchodz na txt'
    [AMXBans] Duration: '1 hour'
    [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
    [AMXBans] Your IP: '83.9.6.130'
    [AMXBans] =======================================

2. Emeryt Avatar graczol

Odp: Skarga na admina Timetable | #2

Byłem świadkiem całego zajścia. W 1 rundzie kupiłeś mj, wskoczyłeś na słupki i komandor Cie wywalił na txt. Druga runda to samo... przypadek, ale dobra. Trzecia runda znowu to samo!. Czyżby jakaś zmowa graczy? Moim zdaniem robili by to, puki nie przyszedł by jakiś admin.
    "Twoje IQ 150 przy moim wygląda skromnie!"~ Ero;JWP;Tworzymy Historię;#BezCenzury

3. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Skarga na admina Timetable | #3

Czy te ''slupki'' to byly tekstury mapy?

4. Emeryt Avatar graczol

Odp: Skarga na admina Timetable | #4

Nie, słupki nie , ale to gdzie Jan Go wybijał to tak.
    "Twoje IQ 150 przy moim wygląda skromnie!"~ Ero;JWP;Tworzymy Historię;#BezCenzury

5. Przyjaciel Avatar Ti(M)3K :*
    Mieszka w
    Płock

Odp: Skarga na admina Timetable | #5

Skarga za ban na 1h. GZ. Co do tematu. Wszedlem na serwer i gralem do konca mapy i co chwila byl tekst "Huba siedzi na txt". Moze i raz Cie komandor tam wrzucil ale szkoda tylko ze w kazdej nastepnej rundzie siedziales na tych txt. W koncu zaczely mi na u@ takie spamy leciec ze na txt siedzisz ze skonczylem z tym za posrednictwem bana na 1h. Ban za jakies 10 min Ci mija i znow mozesz na serwer wejsc a na moim miejscu inni moi koledzy admini zapewne zrobiliby to samo. wINT byl swiadkiem tej sprawy wiec ma takie zdanie jak ja.

6. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Skarga na admina Timetable | #6

Mysle, ze przypadkiem nie bylo kilkakrotne powtarzanie sie tej sytuacji...
    Nie gram za duzo na ZP i nie znam mapy, wiec moge troche zle interpretowac ta sytuacje.
    Wg mnie admin tutaj nie zawinil w zadnym stopniu, a nawet troche byl za litosciwy. Moim zdaniem nastepnym razem ban dla obydwu za celowe wbijanie na tekstury mapy.

7. Przyjaciel Avatar Ti(M)3K :*
    Mieszka w
    Płock

Odp: Skarga na admina Timetable | #7

Jezeli jeszcze moge sie wypowiedziec. Oby dwoje gracze dostali bana bo byloby nie sprawiedliwe jezeli jeden dostalby bana za txt a ten, ktory go tam wrzucil bylby bez winy i nie zostalby ukarany. Oby dwoje dostali bana TYLKO na 1h. Nic strasznego. Na przyszlosc nie wchodzcie w miejsca niedostepne dla zombie.

8. Przyjaciel Avatar Shadownorro
    Mieszka w
    Strzelnica-Konin

Odp: Skarga na admina Timetable | #8

Czy ban na 1h. czy na 10min. to nie ma różnicy tu nie chodzi o długość bana tylko o sprawiedliwość a tak naprawdę byłem tylko 2 razy na txt i to nie z mojej winy. Nie dało się zejść to co miałem zrobić ? To nie żadna zmowa tylko to jest zawsze jak się jest na słupach i jest komandor. Inni gadali na mnie że ja wszedłem na txt a kto był winny tak naprawdę Jan on mnie tam wrzucił więc nie mów że ja tam wszedłem sam bo tam jest wielka ściana której nie da się przejść skoro ja dostałem bana to też komandor powinien dostać bo on też był zamieszany w to.

9. Przyjaciel Avatar Ti(M)3K :*
    Mieszka w
    Płock

Odp: Skarga na admina Timetable | #9

Czytaj uwazniej. Napisalem w poscie wczesniej ze oby dwoje dostaliscie bana. Ty i komandor. Zostalo to potraktowane jako wspolpraca i dlatego dostaliscie te bany. Nie ma sensu chyba robic spamu z tego tematu. Ban juz wam minal.

10. Super Moderator Avatar Assasin
    Mieszka w
    tak.

Odp: Skarga na admina Timetable | #10

Skoro ban już minął to zamykam, admin mógł to odebrać jako współpracę więc miał prawo zbanować .