Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Bywalec Avatar DEGUSTATOR
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Skarga na Gracza/y | #1

Data i Godzina : 09-04-2012 15:30
    Mapa: de_dust2002
    Opis zdarzenia: kilku graczy druzyny przeciwnej chodziło po teksturach i wiadomo co robili..oczywiście ostrzegałem że screeny zostaną zrobione no ale cóż..
    Screeny: tutaj Johnas(czechu) 2012-04-09_00002.jpg
    a tu jego dwaj koledzy z teamu: 2012-04-09_00004.jpg

2. Przyjaciel Avatar CzerwOna
    Mieszka w
    Toruń

Odp: Skarga na Gracza/y | #2

Powinieneś chociaż mieć IP graczy, którzy łamali zasady, no bo co ja mogę teraz zrobić :) Był jakiś admin podczas tej sytuacji? Masz konto steam? I w ogóle jaki to serwer zdaję mi się, że DM+BF2? Jak jest admin na serwerze wciskasz u potem @ i piszesz wtedy ta wiadomość widzi tylko admin. Informujesz go i on robi porządek. Napisz więcej szczegółów, które wymieniłam.
    Ostatnio edytowane przez CzerwOna ; 10-04-2012 o 05:57

3. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: Skarga na Gracza/y | #3

Nie żebym się wtrącał czy coś ale ... w temacie jest dodany prefiks CTF więc to jest już wyjaśnione ;p ( [CTF] Skarga na Gracza/y ) . Gracz DEGUSTATOR ( piszący skargę ) ma konto steam i jest ogarnięty ( grałem z nim ) więc skoro pisze skargę to widocznie admina nie było.

Złapać gracza Johnas(Czechu) nie jest problemem na serwerze bo często gra... pozostali... nawet nie mamy nicków. Kolejna sprawa jest taka że oni wleźli na txt za co ban to może byłby 1 dzień, nie wiem czy jest w tej chwili sens się nad tym jakoś bardziej rozczulać itp.

Następnym razem przy składaniu takich skarg proszę o zapisywanie IP graczy i najlepiej nagranie damka.

Pozdrawiam ^^
    System
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`