Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Początkujący Avatar GooDShooteR

MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #1

Twój nick podczas gry: GooDShooteR
    Nick admina podczas gry: MentalRevolution czy jakoś tak
    Mapa: cs_italy
    Data i godzina zdarzenia: 15:41
    Dlaczego składasz skargę: Dostałem bana za nic... i to na tydzień!!!
    Opis sytuacji: Jakiś koleś o nicku Vuuk napisał że mam wh. To ja odpisałem "Ja mam wh Super". Za co admin o nicku wyżej dał mi bana. Według niego przyznałem się że cheatuje :O. Według mnie nawet osoba wolno myśląca zrozumiała by tą aluzję. Nie wiem czy mam to odebrać jako żart czy ta osoba jest naprawdę aż tak naiwna (chętnie bym napisał to dosadniej ale wole nie wszczynać z kimś o małym ilorazie inteligencji śmiesznej wojenki na to kto ma lepszy tekst )
    Steam id lub ip: STEAM_0:0:21023461
    Demko lub screen: ...

PS: RabbitTS nakazujesz graczom przeczytać lekturę o nazwie "Regulamin", ok. Ja bym zaczął od adminów którzy nie za bardzo wiedzą według mnie o co w tym chodzi. Wcześniej otrzymałem bana za nie wykonywanie celów, ten był akurat od IRap. Niestety ale cele były przeze mnie wykonywane. Admin nie zniósł tego że kilkukrotnie pod rząd uśmierciłem go w grze ale to akurat nie jest nic wielkiego...
    Ostatnio edytowane przez GooDShooteR ; 29-03-2012 o 15:26

2. Stara Gwardia Avatar MentalRevolution
    Mieszka w
    Warszawa

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #2

Pisząc "Ja mam wh" pokazałeś jak bardzo dojrzały jesteś i że doskonale znasz zasady panujące na forum. Nie wydaje mi się żeby inni gracze byla zadowoleni grając z ludźmi, którzy sami się chwalą, że mają wh itp. Admin to nie jest osoba z której powinieneś sobie żartować. Tak, wiem, to tylko gra, ale porządek musi być. Masz tu linki do podobnych tematów - poczytaj sobie, bo mnie się już tego kolejny raz tłumaczyć nie chce.
    http://strzelnica-konin.com/serwery-...evolution.html
    http://strzelnica-konin.com/serwery-...-heheszki.html
    Pozdrawiam.

SS z dowodem: cs_italy0000.bmp - Speedy Share - upload your files here
    Ostatnio edytowane przez MentalRevolution ; 29-03-2012 o 15:01
    GREG vel MentalRevolution vel Natasha From Rush'Ya

3. Bywalec Avatar DEGUSTATOR
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #3

GoodShooter większość ludzi na serwie powie że ma Cie dość i ja też mam ciebie dość na tym serwerze z twoim aroganckim zachowaniem, obelgami i oskarżeniami...zastanów sie nad sobą i twoimi śmiesznymi skargami bo to już jest przegięcie.
    Pieprzony EGOcentryzm...

4. Capture The Flag Avatar sSzprej
    Mieszka w
    BBK

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #4

Ja przypomnę przykład Mentala. GoodShooter jak byś był na lotnisku i powiedział że masz bombę w plecaku. Mental pełnił role służb które walczą z terroryzmem.

Vuuk dostał bana za obraze mnie.
    Ostatnio edytowane przez sSzprej ; 29-03-2012 o 15:18
    http://strzelnica-konin.com/signaturepics/sigpic10589_2.gif

5. Początkujący Avatar GooDShooteR

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #5

@Degustator: Twoje słowa mnie bawią. Wiem co robię i jest mi z tym dobrze ;). Nikt mi nie zabroni mówić tego co myślę. Najlepsze jest to że przytoczyłeś swoją historię Bardzo, bardzo zabawne... Świat nie składa się z samych przyjemności. Na serwerze CTF mam zaprzyjaźnionych graczy więc złe informację :).

@sSzerpej: Widzę że kompletnie nie zrozumiałeś sytuacji, piszesz kompletnie o historii która nie miała zdarzenia... Napisałem gdzieś że mam cheaty? Na przyszłość (tylko nie obrażaj się bo nie ma o co i nie o to też mi chodzi) czytaj ze zrozumieniem.

@MentalRevolution: Wiesz co to jest ironia? Odpisałem: Ja mam wh? Super. Coś trzeba wyjaśniać, nie...
    Ostatnio edytowane przez GooDShooteR ; 29-03-2012 o 15:28

6. Stara Gwardia Avatar MentalRevolution
    Mieszka w
    Warszawa

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #6

Wiem co to jest ironia. Na servie jednak nie tolerujemy jej w takiej postaci.
    I nie napisałeś "Ja mam wh?" tylko "ja mam wh ". Ja tu widzę ogromną różnicę.

7. Początkujący Avatar GooDShooteR

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #7

Czy był czy nie było znaku zapytania to i tak nadal to jest ironia... Drogą dedukcji oraz tego za co dajesz bany to 70% graczy powinno również go otrzymać... Zacznij od tego "pionka" o nicku: Vuuk...
    Wcześniej już kilkunastokrotnie mówili i pisali że mam wh, odpowiadałem im w bardzo podobny sposób i nigdy nie otrzymałem za to bana więc czemu tym razem... Limit się wyczerpał, tylko czego limit? Osobiście nic do Ciebie nie mam ale do tego co zrobiłeś to dużo...
    "ja mam wh Super" ja tutaj widzę ironię. Jest to moja odpowiedź na jego stwierdzenie(pytanie),nie mógł się pogodzić z tym że akurat dzisiaj nie idzie mu tak jak sobie by tego życzył i szuka we mnie kogoś kim sam był, jest... (mowa o graczu: Vuuk)
    Ostatnio edytowane przez GooDShooteR ; 29-03-2012 o 16:06

8. Stara Gwardia Avatar MentalRevolution
    Mieszka w
    Warszawa

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #8

Nie zmienia to faktu, że napisałeś że masz wh. To mi wystarcza. Nie powinieneś nazywać Vuuka pionkiem, bo za to też możesz zostać ukarany. Poza tym on też dostał dziś bana. Ja także do nikogo z założenia nic nie mam, ale muszę być konsekwentny w tym co robię. Co by było gdybym za takie występki banował tylko "wybranych"? Zapewne byłbym mało wiarygodnym adminem, który ma z niebanowanymi graczami układy. A tego chyba nikt nie chce. Trzeba być sprawiedliwym i każdego za to samo karać tak samo. I trzeba też uważać co się pisze.

Zapewne Twój ban zostanie skrócony, ale to decyzja RabbitTS.

9. Capture The Flag Avatar RabbitTS
    Mieszka w
    Olkusz

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #9

Może i Metal jest surowy i rygorystyczny, ale i taki jeden na serwerze potrzebny jest.
    Jeśli chcesz skrócić swoją karę to proszę zareklamować naszą sieć 5 reklamami.
    I wkleić je w tym temacie. Po weryfikacji kara zostanie skrócona do 1 Dnia.
    Jeśli nie to temat zostanie zamknięty i ban zostanie.
    ZAPRASZAM na Serwer CTF
    79.133.192.43:27058
    http://www.zabijaka.pl/status/13555.png

10. Początkujący Avatar GooDShooteR

Odp: MentalRevolution admin? czy... (wam pozostawiam ocenę) | #10

Chętnie bym zamieścił ale na większości for jest ograniczenie względem obrazków to 10, 20, 30, a na podanym przykładzie jest ich 64...
    http://strzelnica-konin.com/strzelni...zej-sieci.html
    Nie mam również chęci rejestrowania się po forach tylko po to żeby walnąć jedną reklamę, szkoda poczty na zbędne śmieci.

Czy można zbanować kogoś na słowo? Czy ktoś mnie sprawdził że coś miałem? Ban bez podstawy kwalifikuje się na karę dla admina. Nigdy się nie spotkałem z taką nie dojrzałością. To jest krótko mówiąc karygodne.
    Często słyszę żebym wyłączył to czy tamto, czasem dla śmiechu mówią to, inni znowu myślą że coś mam, odpowiadam im tak coś w tym stylu "No pewnie że mam, a ty nie"? Dla mnie admini którzy nie sprawdzają a kierują się info od byle kogo są nikim. Tak każdy może zasugerować kogoś że ten jest "odpalony" więc on dostanie bana od tak... Totalny *****yzm... ale jeżeli tak jest to dobrze wiedzieć na przyszłość...
    Ostatnio edytowane przez GooDShooteR ; 29-03-2012 o 21:22