Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Początkujący
    Mieszka w
    Częstochowa

Skarga na MentalRevolution | #1

Twój nick podczas gry: Friss
    Nick admina podczas gry: MentalRevolution
    Mapa: de_aztec
    Data i godzina zdarzenia: 27.03.2012 - 20:05:15
    Dlaczego składasz skargę: Nie jaki "admin" MentalRevolution dał mi bana. ;o
    Opis sytuacji: Któryś z graczy napisał, że używam wspomagaczy, Ja potwierdziłem te słowa mówiąc ironicznie. Niestetety czcigodny MentalRevolution uznał to za prawdę i postanowił zbanować mnie na tydzień. Ta sytuacja rozbroila mnie do końca, nie dość że admin banuje mnie w takiej sytacji, to jescze na tydzień. Moim zadaniem za takie zachowanie powinien stracić funkcje jaką pełni na serwerze.
    Demko lub screen: Wszystkie potrzebne rzeczy są w amxbans i logach serwera.

2. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: Skarga na MentalRevolution | #2

no więc, MentalRevolution nie powinien stracić rangi, gdyż sam go do tego sprowokowałeś, może i tydzień to za długo, ale może się nauczysz, że nie warto robić sobie jaj z amina. Mental uznał to za przyznanie się do czitowania więc Cię zbanował ... i koniec. A Ty co najwyżej możesz prosić o skrócenie bana... Następnym razem bardziej uważaj, bo admin nie ma obowiązku zastanawiać się czy żartobliwie mówisz że masz czity czy też nie. Mógł równie dobrze od razu Ci perma dać bo Ci uwierzył.
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`

3. Stara Gwardia Avatar MentalRevolution
    Mieszka w
    Warszawa

Odp: Skarga na MentalRevolution | #3

Nie mam więcej do dodania po tym, co napisał System. Jeżeli chcesz sobie żartować z administracji - to nie tutaj.

SS z konsoli: de_aztec0004.bmp - Speedy Share - upload your files here
    GREG vel MentalRevolution vel Natasha From Rush'Ya

4. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Skarga na MentalRevolution | #4

Ja powiem, ze dla mnie takie zachowanie jest wkurzajace. Mental dobrze postapil, tylko co do dlugosci nie jestem do konca przekonany. Ja osobiscie zostawilbym jak jest, ale niech jeszcze inni sedziowie sie wypowidza ;D

5. Początkujący
    Mieszka w
    Częstochowa

Odp: Skarga na MentalRevolution | #5

Więc nazywasz to prowokacją? A Twój tekst "friss tzn ?" to niby co jest? Nie chcę Cie tutaj obrażać, bo nie widzę takiej potrzeby i rozwiązania sytuacji, ale gdybyś miał chodź odrobinę humorystyczne podejście na świat potraktował byś to jako ironie. Kolejną sprawą jest to, że nie banujesz ludzi za obraze np. mojej osoby. Teksty typu "Friss wyłacz to cioto jeb..." spływaja po Tobie jak po kaczce. Myślisz, że lepszy rozwiązaniem byłoby abym odpisywał na takie zaczepki w sposób obraźliwy? Będąc adminem dbasz tylko i wyłącznie o swoją skórę, nawet nie raczyłeś mnie sprawdzić czy mówie prawdę. Wolałeś mnie zbanować za jak to nazywasz prowokacje, bo po co tracić czas na jakiegoś gościa, skoro można sobie pograć. Więc zadam Ci pytanie, do czego potrzebny Ci admin? A gdybym powiedział, że w pokoju mam bombę i zaraz eksploduje tu i tu, to zadzwoniłbyś na policje? Takim zachowaniem udawadniasz, że jesteś łatwowierny i dajesz sobą manipulować. Nie mam Ci za złe, to że mnie zbanowałeś, bo przecież każdy ma inne poczucie humoru, ale w tym przypadku nawet nie był to żart. Zastanów się na moją wypowiedzią i przemyśl czy tak naprawde była to prowokacja i Twój ban był słuszny.

Pozdrawiam. :)

6. Stara Gwardia Avatar MentalRevolution
    Mieszka w
    Warszawa

Odp: Skarga na MentalRevolution | #6

Mój tekst "friss tzn ?" pomógł mi wyjaśnić twoją wcześniejszą wypowiedź "odpalony troche jestem". Jestem na servie żeby pilnować porządku. Jeżeli ktoś Cię obraża i admin na to nie reaguje - to możliwe, że tego nie zauważył. Ogarnięty jesteś, to wiesz, że możesz napisać bezpośrednio do admina na team_sayu z @ ,na STEAMIE i od niedawna także na Gadu-Gadu. Na pewno odpisywanie na zaczepki w sposób obraźliwy by Ci tu nie pomogło - wręcz przeciwnie. Uważam, że nie powinienem sprawdzać czy używasz jakichś wspomagaczy, skoro sam mi to napisałeś - bo niby czemu miałbym Ci w tym przypadku nie wierzyć.
    Czy admin mi jest potrzebny? Według mnie - nie. Mogę grać i nie adminować. Ale wydaję mi się, że są ludzie, którzy twierdzą inaczej - to właśnie dla nich pełnię tę funkcję. Robię co mogę, aby na serwerze grało się przyjemnie i nikt nie oszukiwał, ani tego w żaden sposób nie propagował. Jeśli chodzi o bomby - to nie do mnie zgłaszać takie rzeczy, tylko do Policji. Ja się zajmuję serwerem.
    Co do mojego poczucia humoru - mam jakie mam. Żartów tego typu nie rozumiem, albo nie chcę rozumieć. Za to z innych rzeczy chętnie się śmieję. I nie sądzę żebym był łatwowierny i dawał sobą manipulować. Nie jesteś pierwszą osobą, którą tu zbanowałem za właśnie takie zachowanie. I choć niektórym się to może nie podobać - to nadal będę tak robił. Ktokolwiek by tak nie robił - dostanie ode mnie bana.

Pozdrawiam,
    GREG

7. Początkujący
    Mieszka w
    Częstochowa

Odp: Skarga na MentalRevolution | #7

A czy tekst "friss tzn?" nie był dalszą prowokacją dla mnie? Gdy zaczołem tutaj grać byłem obrażany dziesiątki razy za niby używanie cheatów. Dopiero od niedawna gdy pojawiły się moje tematy związane z UB, co niektórzy admini postanowili banować za bezpodstawne oskarżanie o cheaty. Nie spotkałem się z przypadkiem aby ktos banował za obrażanie mnie. Co innego za obrazę admina. Nie wydaje mi się żeby było to sprawiedliwe, ale nie Ja tutaj żądze. A czy gdybym napisał, że "Kowalski" ma wh, też zbanowałbyś go odrazu? Jestem pewny, że nie, więc powinneś inaczej zareagować. Jak już pisałem wcześniej nie prowokowałem Cię, bo niby po co? Ja tylko gram dla przyjemności i odpisuje na teksty innych graczy. Pewnie zauważyłeś też to, że Cię nie obrażam i chce ten spór rozwiązać bez konfliktowo, bo nie mam nic do Twojej osoby. Raczej wątpie, że banowałeś kogos z podobym przypadkiem.

8. Stara Gwardia Avatar MentalRevolution
    Mieszka w
    Warszawa

Odp: Skarga na MentalRevolution | #8

Jeżeli chcesz, żeby to była prowokacja to możesz tak uważać. Jakby nie było - to Ty napisałeś, że używasz "wspomagaczy". Czyli dałeś się sprowokować? (ktoś tu pisał o manipulacji?).
    Zawsze możesz zgłaszać adminom obrazy itp. - na pewno odpowiednio zareagują. Gdybyś napisał że "Kowalski" ma wh - sprawdziłbym to.
    Jeżeli chodzi o wcześniejsze bany z podobnymi przypadkami to masz tu linka do poprzedniego: http://strzelnica-konin.com/serwery-...-heheszki.html

9. Początkujący
    Mieszka w
    Częstochowa

Odp: Skarga na MentalRevolution | #9

Piszę tak, aby żaden z graczy nie zawracał mi gitary. :) Ja obrazy do mojej osoby olewam, a admin sam powinien zareagować, bo przecież po to jest. Fajne masz upodobania, za dużo rzeczy bierzesz do siebie, ale rozumiem że sprawia Ci to przyjemność. Poczekajmy na wypowiedź kogos wyższego rangą, bo z Naszej konwersacji wynika tylko to, że Ja i Ty masz racje.

10. Capture The Flag Avatar RabbitTS
    Mieszka w
    Olkusz

Odp: Skarga na MentalRevolution | #10

Admin słusznie dał bana. Ale mógł by być mniej surowy. Skracam Bana do 3 Dni.
    ZAMYKAM
    Ostatnio edytowane przez RabbitTS ; 29-03-2012 o 14:29
    ZAPRASZAM na Serwer CTF
    79.133.192.43:27058
    http://www.zabijaka.pl/status/13555.png