Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Początkujący

[SKARGA] Skarga na adminów bf2/ffa | #1

Witam ;)

Zniesmaczyłem się ostatnimi czasy do tego serwera dość bardzo. A to czemu? Bo nie ma adminów. Ludzie tacy jak chrabiaSHOT, czy Zohan biegają na wh, aim'ie, nawet zdarzają się na sh :) I co jest z tym robione? Dosłownie nic. A skutki widzimy w top15 :)

Także bardzo proszę, żeby admini wreszcie ogarnęli się i wzięli do roboty, bo nie chcemy, żeby normalni gracze poszli sobie z tej sieci, a zostały same boty. Jeżeli takie było zamierzenie, wpiszcie to w regulamin serwera.

Od razu uprzedzam pytania typu: "To dlaczego sam nie zostaniesz adminem?". Odpowiedź jest prosta. Nie chce mi się pisać na forum, czy płacić jakieś śmieszne składki. Gram dla przyjemności. I chcę, żeby ta gra nie była mącona ludźmi z jakimś syfiastym softem.

//Mój nick w grze `nieee
    Id steam: 5802316
    Czas mapa itp : Szeroko pojęte zawsze i wszędzie.
    Ostatnio edytowane przez nieee ; 24-03-2012 o 16:10

2. Przyjaciel Avatar CzerwOna
    Mieszka w
    Toruń

Odp: [SKARGA] Skarga na adminów bf2/ffa | #2

Może to nie moja sprawa i nie znam sytuacji na tym serwerze, ale z tego co piszesz, no to jest ciężki problem. Rozumiem Twoje zniesmaczenie. Ja sama staram się, żeby graczom było jak najlepiej. Widzę, że mało jest adminów na FFA. Może popytaj kolegów, zaczęć ich do admina. Przyda Wam się wsparcie. Staraj się kręcić demka jak widzisz czita i wstawiaj go tutaj. Powodzenia i cierpliwości życzę.

3. FFA + BF2 Avatar Bebzon
    Mieszka w
    Jastrzębie-Zdrój

Odp: [SKARGA] Skarga na adminów bf2/ffa | #3

Jak widać, adminów mamy 8 na serwie, czas pierwszych dni wiosennych gdzie ciało uwięzione w murach przez zimę chce za wszelka cenę się wydostać na świeże powietrze, co procentuje mniejsza obecnością... Dodam okres maturalny, i jak w moim przypadku szkoła w weekend, to ciężko jest znaleźć czas.

Na naszym serwerze nikt nie płaci żadnych składek, na forum pisanie nie jest obowiązkowe lecz mile widziane, jedynie obowiązek jest przy odwołaniu od bana. To dużo ? no własnie nie... Wymagasz od nas ale sam od siebie nie. Potrzebujemy pomocy, i jeżeli chcesz grać na czystym serwerze i Ci zależy na tym, złóż podanie na admina. Pomożesz nam, sobie i innym, bo narzekaniem nikt jeszcze nic nie wskórał a jedynie stracił czas.

Pozdrawiam.
    Praca admina w walce z cziterami...

Dołącz do nas !
    Złóż podanie na admina !