Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Początkujący
    Mieszka w
    MMz

Exclamation skarga na admina "Jonasz [PL]" | #1

SORRY ZE W TYM DZIALE, ALE W OGOLNYM "SKARGI" NIE BYLO PREFIKSU ONLY DD2, ALE NAPISANE ZGODNIE Z SZABLONEM SKARG

Twój nick podczas gry:ambeatny
    Nick admina podczas gry:Jonasz [PL]
    Mapa:de_dust2
    Data i godzina zdarzenia:17:35 - 12.03.2012r.
    Dlaczego składasz skargę:ponieważ admin mnie skikował po złości dostając kicka za kampienie na respie
    Opis sytuacji:
    a więc witam.
    chciałbym wyjaśnic pewna kwestie.
    grając na serwerze ONLY DD2 napisalem na ogolnym ze TT NIE KAMPI BO BAN
    zrobilem to wtedy kiedy widzialem ze TT kampi na respie od dluzszego czasu
    pech chcial ze pan admin szanowny Jonasz [PL] akurat sie nie posluchal i robil to dalej
    dostal KICKA
    chwile pozniej wszedl spowrotem i dal mi KICKA z powodem "."
    pytanie: czy tak mozna ?!
    w regulaminie jest napisane ze ADMINOW obowiązuje bezstronnośc, więc się do tego przystosowałem

dodatkowo króciutki wycinek z rozmowy (tylko tyle udało mi sie zarejestrowac):

nyancat . killed [TouristStunt]Kajtek onTGB with awp
    (ADMIN) Jonasz [PL] : czekam
    (ADMIN) ambeatny : ok
    ambeatny zarejstruj sie na Center-Skill.pl
    (ADMIN) Jonasz [PL] : kto od****l ten od****l nie bedziesz mnie wyrzucal bez powodu
    *** Sasza killed Slinegr with a headshot from m4a1 ***
    *** nyancat . killed Sasza with a headshot from awp ***
    (ADMIN) ambeatny : kampiles
    (ADMIN) ambeatny : a tt nie kam[pi
    (ADMIN) Jonasz [PL] : wali mnie to ze nie kampi
    (ADMIN) ambeatny : jebie mnieczy masz adma czy sradma
    (ADMIN) ambeatny : od****les
    pudzian dropped
    ambeatny grasz duzo na serwerze? Zloz Podanie na Center-Skill.pl
    PTB: Round ended, checking teams.
    PTB: Przerzucam BLencor_PL do CTs
    (ADMIN) Jonasz [PL] : jestem admem i sobie kampie
    Steam id lub ip:#22 "Jonasz [PL]" 538 STEAM_0:1:31740743 0 13:49 26 0
    Demko lub screen: wyżej jedynie wycinek z konsoli

2. Początkujący

Odp: skarga na admina "Jonasz [PL]" | #2

Pierwszy raz widzę żeby admin kickowal admina, jeśli chcialeś mnie kicknać, mogleś napisać na naszym kanale,
    zainteresować się o co chodzi. Gram tutaj do dłuższego czasu, wiele razy grałem w ten sam sposób, nigdy nikt się
    do tego nie przyczepił. Z resztą nie ważne, ja choć zachowałem odrobinę kultury nie wyzwałem Cię od "****a"...
    Twój poziom dla mnie jest mierny, zachowujesz się jak dziecko, przyjdzie blady to z nim porozmawiam bo z Tobą
    bynajmniej się nie da.

Pzdr.

3. TO JA TU [NIE] OGARNIAM Avatar NeVeR.
    Mieszka w
    Kraków

Odp: skarga na admina "Jonasz [PL]" | #3

nie wiem czy mogę się tu wypowiedzieć... i sędzią nie jestem [przynajmniej na razie xD ;p ], ale uważam że racje miał Ambeatny. Skoro jest mówione że TT ma nie kampić na respie a Ty to olewasz (jako ADMIN!) to o Tobie to najlepiej nie świadczy, poza tym sądzę że teksty typu
    "(ADMIN) Jonasz [PL] : jestem admem i sobie kampie"
    są zdecydowanie nie na miejscu. Jako admin tym bardziej powinieneś przestrzegać zasad panujących na serwerze ! Prawa adminowskie nie dają Ci prawa do takich zachowań. Powinieneś dawać dobry przykład innym a nie robić ... to... , jak nie potrafisz wykonywać celów mapy i panować nad emocjami to może powinieneś zastanowić się, czy powinieneś zajmować takie stanowisko...

Tyle ode mnie.
    Pozdrawiam
    System
    ๖ۣۜS1 /// Never. /// Darkness`

4. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: skarga na admina "Jonasz [PL]" | #4

Po pierwsze ja w dziale Spadki i Awanse nie widzialem admina ''Jonasz [PL], tutaj wina po stronie Opiekuna.
    Po drugie, tutaj sprawa jest jasna admin Jonasz ewidentnie naduzywa admina i wina jest tylko po jego stronie.
    Opiekun serwera mam nadzieje ze sprostuje jakos ta sytuacje, a reszta pozostaje w recach administracji forum i mam nadzieje ze upomna jakos Opiekuna i samego admina.

5. Początkujący

Odp: skarga na admina "Jonasz [PL]" | #5

Cytat Napisał Tweed Zobacz post
    Po pierwsze ja w dziale Spadki i Awanse nie widzialem admina ''Jonasz [PL], tutaj wina po stronie Opiekuna.
    Po drugie, tutaj sprawa jest jasna admin Jonasz ewidentnie naduzywa admina i wina jest tylko po jego stronie.
    Opiekun serwera mam nadzieje ze sprostuje jakos ta sytuacje, a reszta pozostaje w recach administracji forum i mam nadzieje ze upomna jakos Opiekuna i samego admina.
    Kolego, zarty sobie stroisz ? Nie mam tyle czasu by do wszystki pokolei pisac by sie rejstrowali zaraz napisze by dodali Jonasza do rangi "ADMIN CS" i po klopocie ;]

Tez ambeatny skladasz skarge o zwykly "kick" nie lepiej by admini zyli w "GRUPIE" ? Tylko musicie sie kickowac?

Nie zapominajmy ale to nie jest TP tylko FFA ja tez sobie kampie ; ) Zwlaszcza jak jestem sam na 6-7.

Porozmawiam sobie jeszcze z wami.

Do zamkniecia.

DODAJCIE MI MODERATORA DZIAŁU...

6. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: skarga na admina "Jonasz [PL]" | #6

Ja jestem niezwykle powazny ;D. Sluchaj nie chce sie z Toba klocic, ale lepiej wszystko robic na bierzaco wtedy nie ma balaganu. Nie ma sensu dalej tego ciagnac, ale mam nadzieje ze jakas rozmowa z adminami odnosnie tych tekstow do siebie, zostanie przeprowadzona...
    Zamykam.