Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. Przyjaciel

Na wszystkich ADMINOW | #1

Otóż jak temacie, cziterzy są ciagle na servach, a admini sobie z tego nic nie robią... Raz na jakiś czas ktoś zajrzy a to jest rzadko, playerzy się wkurzają, gracze odchodzą, coś z mapą się stało, jakiś błąd, komenda RTV nie działa.. Administracja ma to kompletnie w dupie!!!!! Ruszcie dupe i coś zróbcie.. Jeżeli chcecie utrzymać server przy życiu.

2. Super Moderator Avatar Assasin
    Mieszka w
    tak.

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #2

Jak jakiś admin to czyta niech wejdzie , bo już gramy 150 runde.

3. Początkujący

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #3

Bardzo proszę abyście swoje dupy ruszyli z tych łóżek i weszli na serva jedynie pietrzyk teraz zaczoł tam troszke wchodzić

4. Banned
    Mieszka w
    Królestwie :X

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #4

Ja wybrałem JB.
    NeXt. już nie każę mi wrócić bo napisał "Od poniedziałku sam będę pilnował ( to było w niedziele zeszłego tygodnia )"
    Taka rada NeXt. wiemy że jesteś starszy i nie grasz długo ale to nie znaczy że musisz kłamać. :)

5. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #5

Widze ze niektorzy 0 kultury!
    Chcecie porzadek na serwie zlozcie podania na adminow, najlepiej tylko na innych mowic...

6. Przyjaciel

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #6

Jest chyba 4, 5 adminów o ile się nie myle, to w takim razie ja się grzecznie pytam, po co oni są?? PO CO? Każdy Admin mam obowiązek brać odpowiedzialność za server na którym jest. Ja oburzeniem graczów wcale się nie dziwie, jak byście Wy grali to też było by podobnie. Ja myślałem żeby złożyć podanie o Admina, ale nie ogarniam komend wszystkich.. Musiał bym trochę poczytać.

7. Super Moderator Avatar Assasin
    Mieszka w
    tak.

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #7

Cytat Napisał Deuson Zobacz post
    Jest chyba 4, 5 adminów o ile się nie myle, to w takim razie ja się grzecznie pytam, po co oni są?? PO CO? Każdy Admin mam obowiązek brać odpowiedzialność za server na którym jest. Ja oburzeniem graczów wcale się nie dziwie, jak byście Wy grali to też było by podobnie. Ja myślałem żeby złożyć podanie o Admina, ale nie ogarniam komend wszystkich.. Musiał bym trochę poczytać.
    Komendy nie wiem czy tam potrzebne , masz amxmodmenu masz ładne przejrzyste menu i tam banujesz kickujesz itd.. ale to tak nawiasem.

A i nadal jest mapa assault od rana.

8. Przyjaciel

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #8

Cytat Napisał Assasin Zobacz post
    Komendy nie wiem czy tam potrzebne , masz amxmodmenu masz ładne przejrzyste menu i tam banujesz kickujesz itd.. ale to tak nawiasem.

A i nadal jest mapa assault od rana.

Możesz wyjaśnić na pw?? Albo zapodać GG? Mam pare pytań o ten amx..

9. I am Legend
    Mieszka w
    tak.

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #9

zaraz wchodzę na serwer.
    TAK

10. skull's
    Gość

Odp: Na wszystkich ADMINOW | #10

Danjel , Graczom chodzi o to nie żeby teraz wejść tylko żeby byćjak najczesciej na tym polega adminostwo bo tak że ty teraz wejdziesz to nic nie da trzeba być jak najczęściej .

Strona 1 z 2 12 KoniecKoniec