Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Początkujący Avatar ziko
    Mieszka w
    Falubaz

Skarga na admina macjan. | #1

Twój nick podczas gry: ziko
    Nick admina podczas gry: macjan
    Mapa: zm_ojciec
    Data i godzina zdarzenia: 29.02.2012r 18:28
    Dlaczego składasz skargę: Moim zdaniem Admin nie ogarnia.
    Opis sytuacji: Podczas gry gracz o nicku M.A.S.A.K.R.A wyzywał mnie kilka krotnie przez mikrofon od takich jak boty itp . Strasznie się zdenerwowałem i napisałem do admina na u@ . Admin totalna olewka i gra gdyby nic nie było . Napisałem mu na steam . Też nic nie odpisał . Gdy zacząłem się sprzeczać z masakrą nagle otrzymałem bana od admina . Z tego co widzę Admin w tym dniu nie ogarnia sprawy . -.- A jeśli już banujesz to mnie i jego a nie tylko mnie !
    Steam id lub ip: STEAM_0:0:20713672 / 78.8.89.142
    Demko lub screen:

2. Przyjaciel Avatar MAC
    Mieszka w
    Kraków

Odp: Skarga na admina macjan. | #2

Witam. Wyprostuje to co napisałeś. Po pierwsze M.A.S.A.K.R.A nie obrażał/wyzywał, bo na początku oboje się obrazliliście od jakiś botów, a później to już ty prowadziłeś taniec. Wszystko się w miare ogarnęło to ty zacząłeś swoje, że przez niego cię zaraziło, że to on cię zblokował, zacząłeś pisać do niego japson/bot/noob/kur(pewno chodziło o końcówkę wa/wo). Ja nie słyszałem jakiś obraźliwych słow w stosunku do ciebie. STEAM spamowałeś mi od 10 minut, poźniej na u@ i dostałeś bana, bo tylko u ciebie widziałem takie słowa :) Ja tam nie widzę problemu, bo to ban na 5 minut, a nie na TYDZIEŃ / 24h / 12h / 5h. Tak wgl to zdenerwowałeś się i zacząłeś nawijać do M.A.S.A.K.R.A, a jak wyleciał z tekstem ban czy coś takiego to zacząłeś do mnie pisać, jak i mi spamować STEAM ze słowami (*****, OGRANIJ SIĘ itp.). Jeżeli ty nie masz kultury do mnie to ja nie będe miał do ciebie, a tak wracając do tematu to cały czas ty nakręcałeś całą sytuację. Pozdrawiam

ps. Zawsze jak masz sprawę to piszesz do mnie, a jak nic się nie działo poważnego to SKARGA. Oby tak dalej.
    Ostatnio edytowane przez MAC ; 29-02-2012 o 18:03 Powód: dopiska
    Silnik, dwa koła i mina wesoła :)

Pamiętaj,moje zdanie nie musi być prawidłowe lub zgadzać się z Twoim.

3. Początkujący Avatar ziko
    Mieszka w
    Falubaz

Odp: Skarga na admina macjan. | #3

ja swoje wiem na ten temat . Dla mnie i tak mało tu ogarniasz :)

4. H@ FFA Avatar Master.
    Mieszka w
    Babiak

Odp: Skarga na admina macjan. | #4

ziko najpierw trzeba sie zajac soba, a dopiero pozniej wytykac innym co zle robia. Ciesz sie ze ban jest tak krotki...
    Zamykam.