Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. Emeryt Avatar graczol

Odp: Skarga na adminów ZP | #11

Z tego co wiem, tylko Draba (teraz Cwiara chyba) może włączyć tryb DM.
    Admini nie powinni bawić się opcją materializacji, gdyż na 100% nie zmaterializują wszystkich i będą skargi.
    To moje zdanie, admini powinni otrzymać przynajmniej ostrzeżenie słowne.
    "Twoje IQ 150 przy moim wygląda skromnie!"~ Ero;JWP;Tworzymy Historię;#BezCenzury

2. Zombie Plague Avatar BRAIN
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Odp: Skarga na adminów ZP | #12

Wniosek? ;) Proszę moich adminów o nie dawanie więcej vote, trybów, oraz najważniejsze materializowania nikogo itd. - ostrzeżenie słowne.
    Jeśli gracze chcą zostać przy procentowym dawaniu trybów okej. Tylko żeby nikt nigdy więcej nie prosił o nemezis. Przy okazji proszę o zaostrzenie rygoru. Trzymać się banów za nadmierne przeklinanie, reconnecty, ciągłe wchodzenie na nawet 5 minutowym aktywnym banie, oraz bugowaniu nawet najmniejszego stopnia.

Dziękuje do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez BRAIN ; 18-02-2012 o 18:44
    Pomóż mi rozreklamować firmę :)
    Naciśnij LUBIE TO -
    http://www.facebook.com/SukienkiByd
    Tobie nie zaszkodzi a mi bardzo pomoże! Dziękuje

www.sukienki-byd.pl

3. Ty wiesz kto ma tu głos Avatar Draba

Odp: Skarga na adminów ZP | #13

Cytat Napisał .NaRTeK! Zobacz post
    Kiedyś to sie działo często, nawet kiedy Draba grywal non stop na ZP i nigdy nie miał do tego zastrzezen o ile wiem a skarg tez nie bylo, teraz jest tylko dlatego ze nikt dawno tego nie robił i nastapila calkowita wymiana graczy?
    Z istotną różnicą - za pomocą rcona (i specjalnie utworzonego w tym celu configu) ustawiałem odpowiednie cvary tak, że gracze po śmierci odradzali się automatycznie, więc nikt nie musiał czekać aż admin zauważy śmierć gracza i użyje materializacji (nie wspominając o opóźnieniu na poziomie śmierć <=> respawn w przypadku ręcznej materializacji). Mało tego - tryb ten poprzedzało głosowanie, dlatego nikt nie narzekał, ani nie pisał skarg.

Wracając do tej sprawy - w logach nie znalazłem żadnej informacji uprzedzającej graczy o planowanym odradzaniu (głosowania także).
    Mając ten fakt na uwadze, odbieram adminom Un4med! (PROmien), Timetable i Magiczne Trampki Judasza możliwość materializacji zabitych osób na okres 2 tygodni - niech to będzie przestrogą i ostrzeżeniem dla innych adminów mających coś na sumieniu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12