Witaj na Strzelnica-Konin.com!
Znajdziesz u nas wiele przydatnych pluginów, modów, map oraz poradników do Counter Strike. Poza tematyką Counter Strike, mamy dla Ciebie jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.
Nie czekaj zarejestruj się już teraz i sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli nie odpowiada Ci ten styl możesz go zmienić za pomocą listy wyboru znajdującej się na dole strony (w stopce) lub w ustatwieniach zaawansowanych po zalogowaniu się na swoje konto.
Nasi Sponsorzy
Serwery gier - Zabijaka.pl
Nasze serwery
  Strzelnica-Konin [2FORT]   79.133.192.40:27021      
  Strzelnica-Konin [Team Fortress 2 4FUN]   79.133.192.57:27050      
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Początkujący

[siberian husky] | #1

Twój nick podczas gry: SquN#
    Nick admina podczas gry: [S]iberian-[H]usky
    Mapa: fy_poll_day
    Data i godzina zdarzenia: nie pamiętam dobrze cos takiego jak okolo 13 ale nie jestem pewien
    Dlaczego składasz skargę: nie słuszny ban
    Opis sytuacji: ban za rzekome bicie z respa lecz tak nie było
    Steam id lub ip: STEAM_0:1:22139110 ip-->87.116.234.106
    Demko lub screen: LINK ImageShack Album - 16 images

gram sobie pewnego dnia, chyba wczoraj nie zle mi idze a tu nagle wiadomość na steam ale reszta jest na screnach lepiej gdyby screny pprzeglądane byly kolejno

A konkretnie chodzi o to ze dostalem bana nie slusznie poprostu bo admin tak chcial bo jak to ujął "wkurzam go" mysle ze chodilo o to dokladnie bo ginie z mojej reki :< a i jeszcze jedno gdy zapytalem sie za co ban napisal ze 6 osob mu pisze na U@ ze bije z respa lecz sam sie przyznal "no podaj te ip czy jakos tak" uznalem za przyznanie sie do winy" OSTATECZNIE ODE MNIE "nie bilem z respa!" byl jeden co bil a go nie zbanowal D:.
    TU SĄ SS-Y:

ImageShack Album - 16 images
    Ostatnio edytowane przez SquN# ; 27-01-2012 o 22:19 Powód: zapomnialem podac id ip...

2. FFA + BF2 Avatar Bebzon
    Mieszka w
    Jastrzębie-Zdrój

Odp: [siberian husky] | #2

Dla kolegi sybieriana upomnienie plus polecam zapoznać się z regulaminem, dzięki za zgłoszenie.
    Praca admina w walce z cziterami...

Dołącz do nas !
    Złóż podanie na admina !

3. Ty wiesz kto ma tu głos Avatar Draba

Odp: [siberian husky] | #3

Przykro mi jest widzieć takie tematy.

Proszę admina [S]iberian-[H]usky o opamiętanie się. Na dołączonych screenach widać wyraźnie, że grubo przesadziłeś - użyłeś funkcji admina do załatwienia swoich prywatnych porachunków, nie wspominając o Twojej kulturze wobec gracza.

Jeszcze jedna taka skarga i niestety się pożegnamy.
    Pozdrawiam